6944772853
ΕΠΑΘΛΟ ΧΩΜΑΤΙΝΗΣ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ 2018

Δείτε πως έχει  διαμορφωθεί η βαθμολογία μετά τους 4 πρώτους αγώνες του Θεσμού για το 2018

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ( PDF) 

Οι βαθμολογίες δεν είναι επίσημες ( ΟΜΑΕ) , έχουν  υπολογιστεί από τον διαχειριστή της ιστοσελίδας του TRC.

ΕΠΑΘΛΟ ΓΕΝΙΚΗΣ Ν-Α-Ε-Ρ-4Χ4-Ελληνικές Χωμάτινες Φόρμουλες & Ιστορικά
 
                 
   
ΔΙΑΔΡΟΜΙΟ
ΓΡΥΛΟΣ
ΔΙΑΔΡΟΜΙΟ
ΧΑΛΚΙΔΑ
ΔΙΑΔΡΟΜΙΟ
ΚΑΡΥΕΣ
 
   
10-Ιουν
26-Αυγ
16-Σεπ
21-Οκτ
2-Δεκ
 
 
A/A ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΑΛΑΚαλαματας 
Art of Speed
ΑΛΑΚορινθίας
ΑΣΜΑ
4Χ4 ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΛΑΣπάρτης
ΣΥΝΟΛΟ
1 ROUSTEMIS PANAGIOTIS     25 25     50
2 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ   25 8       33
3 ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25     6     31
4 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 18 10         28
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     12 12     24
6 ΓΚΡΟΥΜΑΣ ΔΗΜ 10 12         22
7 ΚΑΣΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   18         18
8 ΠΑΠΑΠΑΣΧΟΣ ΘΩΜΑΣ     18       18
9 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ       18     18
10 ΙΣΜΑΗΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     15       15
11 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 15           15
12 ΝΤΡΕΜΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ   15         15
13 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ       15     15
14 ΚΑΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 6 8         14
15 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 12     1     13
16 ΡΟΥΣΤΕΜΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ     10       10
17 ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ     6 4     10
18 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ       10     10
19 ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 8           8
20 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 4 4         8
21 ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ       8     8
22 ΠΟΘΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    6         6
23 ΧΑΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     4       4
24 ΜΑΓKIΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ     2       2
25 ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   2         2
26 ΒΑΡΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 2           2
27 ΚΩΣΤΑΔΑΜ ΝΙΚΟΛΑΟΣ       2     2
28 ΡΗΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1           1
29 ΚΟΥΦΩΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   1         1
30 ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ     1       1
 
 
ΕΠΑΘΛΟ ΟΔΗΓΩΝ ΚΛΑΣΗΣ έως 1400cc Ν-Α-Ε-R & Ιστορικά
 
    ΔΙΑΔΡΟΜΙΟ ΓΡΥΛΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑ ΔΙΑΔΡΟΜΙΟ ΚΑΡΥΕΣ  
    10-Ιουν 26-Αυγ 16-Σεπ 21-Οκτ 2-Δεκ    
A/A ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΛΑΚαλαματας  Art of Speed ΑΛΑΚορινθίας ΑΣΜΑ 4Χ4 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΛΑΣπάρτης ΣΥΝΟΛΟ
1 ΚΑΣΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 10 25 18       53
2 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 15 18 15 4     52
3 ΒΑΡΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 12 8 12 2     34
4 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   10 10 10     30
5 ΧΑΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     25       25
6 ΚΩΣΤΑΔΑΜ ΝΙΚΟΛΑΟΣ       25     25
7 ΖΗΚΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ       18     18
8 ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   15         15
9 ΝΟΜΙΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ       15     15
10 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ   12         12
11 ΚΩΣΤΑΣΑΜ ΛΑΜΠΡΟΣ       12     12
12 ΤΡΟΒΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ       8     8
13 ΝΟΜΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ       6     6
                 
                 
 
                 
ΕΠΑΘΛΟ ΟΔΗΓΩΝ ΚΛΑΣΗΣ από 1401 εώς 1600cc Ν-Α-Ε-R & Ιστορικά
                 
    ΔΙΑΔΡΟΜΙΟ ΓΡΥΛΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑ ΔΙΑΔΡΟΜΙΟ ΚΑΡΥΕΣ  
    10-Ιουν 26-Αυγ 16-Σεπ 21-Οκτ 2-Δεκ    
A/A ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΛΑΚαλαματας  Art of Speed ΑΛΑΚορινθίας ΑΣΜΑ 4Χ4 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΛΑΣπάρτης ΣΥΝΟΛΟ
1 ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25   8 25     58
2 ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ      25 18     43
3 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 12   15 15     42
4 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 18 15         33
5 ΓΚΡΟΥΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10 18         28
6 ΚΑΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 6 12 10       28
7 ΝΤΡΕΜΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ   25         25
8 ΠΟΘΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   10 12       22
9 ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ      18       18
10 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 15           15
11 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ       12     12
12 ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     8       8
13 ΚΟΥΦΩΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   8         8
14 ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 8           8
15 ΤΣΕΤΣΩΝΗΣ ΗΛΙΑΣ   6         6
16 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 4           4
17 ΛΕΩΝΤΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   4         4
18 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2           2
19 ΑΛΕΞΕΑΣ ΗΛΙΑΣ   2         2
20 ΠΑΠΑΔΑΣ ΚΩΣΤΑΣ  1           1
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
 
                 
ΕΠΑΘΛΟ ΟΔΗΓΩΝ ΚΛΑΣΗΣ από 1601cc έως 2000cc Ν-Α-Ε-R & Ιστορικά
                 
    ΔΙΑΔΡΟΜΙΟ ΓΡΥΛΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑ ΔΙΑΔΡΟΜΙΟ ΚΑΡΥΕΣ  
    10-Ιουν 26-Αυγ 16-Σεπ 21-Οκτ 2-Δεκ    
A/A ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΛΑΚαλαματας  Art of Speed ΑΛΑΚορινθίας ΑΣΜΑ 4Χ4 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΛΑΣπάρτης ΣΥΝΟΛΟ
1 ΡΗΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25           25
2 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18           18
3 ΔΕΔΕΓΚΙΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 15           15
4 ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ        15     15
5 ΒΟΥΤΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 12           12
6 ΧΑΡΜΑΝΤΑΣ ΣΠΥΡΥΔΩΝ       12     12
7 ΚΡΕΜΕΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 10           10
8 ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ       10     10
9 ΜΟΥΓΙΟΣ ΘΕΟ∆ΩΡΟΣ 8           8
10 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 6           6
11 ΚΑΠΟΥΡΕΛΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4           4
12 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2           2
13 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1           1
 
                 
ΕΠΑΘΛΟ ΟΔΗΓΩΝ ΚΛΑΣΗΣ πάνω από 2001cc Ν-Α-Ε-R & Ιστορικά
 
    ΔΙΑΔΡΟΜΙΟ ΓΡΥΛΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑ ΔΙΑΔΡΟΜΙΟ ΚΑΡΥΕΣ  
    10-Ιουν 26-Αυγ 16-Σεπ 21-Οκτ 2-Δεκ    
A/A ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΛΑΚαλαματας  Art of Speed ΑΛΑΚορινθίας ΑΣΜΑ 4Χ4 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΛΑΣπάρτης ΣΥΝΟΛΟ
1 ROUSTEMIS PANAGIOTS     25 25     50
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 12   12 12     36
3 ΜΑΓΚΙΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 25   6       31
4 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 15   8       23
5 ‘ILIO” 18           18
6 ΠΑΠΑΠΑΣΧΟΣ ΘΩΜΑΣ     18       18
7 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ        18     18
8 ΙΣΜΑΗΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     15       15
9 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ       15     15
10 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10           10
11 ΡΟΥΣΤΕΜΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ     10       10
12 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ       10     10
13 ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ       8     8
 
Scroll Up