1o TRC Έλεγχος εξακρίβωσης – Σειρά εκκίνησης

Η σειρά εκκίνησης του αγώνα που θα γίνει στο διαδρόμιο στις 10 Ιούνη 2018

Σειρά Εκκίν. Νο Σωματείο Ονοματεπώνυμο Αυτοκίνητο Κλάση
1 * 4 ΑΛΑΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΡΕΓΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ SR KARTCROSS 600
2 * 1 START LINE ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ SPEEDCAR 600
3 * 2 ΑΛΑΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΧΕΚΙΜΙΑΝ ΙΩΑΝΝΗΣ SPEEDCAR XTREM 600
4 * 3 ΑΛΑΚΑΛΑΜΑΤΑΣ XΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ SPEEDCAR XTREM 600
5 * 5 ΑΛΑΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΠΛΑΝΤΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ SR KARTCROSS 600
6 * 6 ΑΣΜΑ ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ SR KARTCROSS 750
7   7 ΑΛΑΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ SR KARTCROSS 750
8   8 ART OF SPEED ΗΛΕΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ TOYOTA CORROLA EE90 1400
9 * 11 ΛΑΣΠΑΡΤΗΣ ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ CITROEN SAXO VTS 1600
10   12 ΑΛΑΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΑΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ TOYOTA CORROLA AE111 1600
11 * 14 ΑΛΑΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥΟΤΑ STARLET KP61 1.3 GRA 1600
12   9 ART OF SPEED ΗΛΕΙΑΣ ΒΑΡΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ TOYOTA CORROLA EE90 1400
13   15 ΑΛΑΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΟΘΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ TOYOTA CORROLA AE111 1600
14 * 16 ART OF SPEED ΗΛΕΙΑΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ TOYOTA CORROLA AE86 GT 1.6 1600
15   17 ΑΛΑΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ TOYOTA CORROLA AE86 GT 1.6 1600
16 * 18 ΑΛΑΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ VW POLO GTI 1600
17   19 ΑΛΑΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΚΡΟΥΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ TOYOTA CORROLA KE70 1600 1600
18 * 20 ΑΛΑΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ TOYOTA STARLET KP61 1.3 1600
19 * 21 ΑΛΑΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ TOYOTA CORROLA AE111 1600
20 * 22 ART OF SPEED ΗΛΕΙΑΣ ΚΟΥΦΩΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ TOYOTA STARLET 1600 KP61 1600
21   10 ART OF SPEED ΗΛΕΙΑΣ ΚΑΣΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ TOYOTA CORROLA EE90 1400
22   23 ΑΛΑΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΠΑΠΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ TOYOTA STARLET 1600 EP71 1600
23   24 ΑΛΑΚΑΛΑΜΑΤΑΣ BAΡΘΑΛΗΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ TOYOTA CORROLA AE111 1600
24   25 ΑΛΑΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ TOYOTA COROLA AE86 GT 1.6 1600
25 * 26 ΑΛΑΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΛΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ CITROEN SAXO VTS 1600
26 * 27 ΑΛΑΚΑΛΑΜΑΤΑΣ KAΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ TOYOTA STARLET KP61 1600
27 * 28 ΑΛΑΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΡΗΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ FORD ESCORT RS 2000 2000
28   29 ΑΛΑΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ BMW E30 2000
29 * 30 ΑΣΜΑ ΒΟΥΤΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ VW GOLF GTI 2,0 16V 2000
30 * 31 ΑΛΑΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ BMW 320 Ι Ε21 2000
31 * 32 ΑΛΜΑ 4Χ4 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΔΕΔΕΓΚΙΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ FORD ESCORΤ MK2 2000
32   33 ΛΑΣΠΑΡΤΗΣ ΚΑΠΟΥΡΕΛΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ BMW E30 320 IS 2000
33   34 ΑΛΑΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΡΕΜΕΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ BMW E30 2000
34   35 ΑΛΤΡΙΠΟΛΗΣ ΜΟΥΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ BMW 3 E30 2000
35 * 36 AΛΜΑ 4Χ4 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ BMW 3 Ε30 GPX 2000
36 * 37 ΑΛΑΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ‘ILIO” FORD ESCORT RS 2000 2000
37 * 38 ΑΛΑΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ FORD ESCORΤ RS 2000 2000
38   39 ΑΛΑΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΡΟΥΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ BMW E30 2000
39 * 40 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΛΑΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΜΑΓΓΙΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ SUBARU IMPREZA WRX STI 2000+
40   41 ΑΛΑΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ LANCIA DELTA HF INTEGRALE 2000+
41 * 42 ΛΑΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ SUBARU IMPREZA 555 GC8 2000+
42   43 ΑΣΣΟΑΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ MITSUBISHI LANCER EVO VII 2000+
43   44 START LINE ΤΣΑΤΣΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ TOYOTA CELICA GT-FOUR 2000+
44 * 45 AΛΑΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ‘ILIO” LANCIA DELTA HF INTEGRALE 2000+
45 * 46 AΛΑΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ FORD ESCORT RS COSWORTH 2000+
             
    Οι συμμετοχές με αστερίσκο (*) θα εκκινήσουν εφόσον τακτοποιηθούν οι εκκρεμότητες